Novosti

Na ovim ćemo stranicama nastojati upoznati Vas sa svim novostima vezanim uz svakodnevni rad i stručni razvoj zdravstvene djelatnosti našeg tima, sve u službi Vašeg zdravlja i dobrobiti.

20/01/2022
Od 18. siječnja 2022. na snazi su NOVE smjernice za pacijentice prije planiranog prijema u Kliniku za ženske bolesti i porode KB Merkur radi provedbe svih dijagnostičko-terapijskih postupaka (osim porođaja). Unutar 48 sati prije planiranog primitka na bolnički odjel / dnevnu bolnicu potrebno je testiranje SVIH pacijentica PCR testom na COVID ukoliko imaju: COVID putovnicu … Continue reading NOVE COVID UPUTE PRIJE PLANIRANOG PRIJEMA U Kliniku za ženske bolesti i porode KB Merkur !

NOVO! dr. Petra Kejla, spec. ginekologije i opstetricije, pridružuje se našem timu!

20/01/2022
Od siječnja 2022. našem se timu, kao honorarni djelatnik, pridružuje dr. Petra Kejla, ginekolog i opstetričar, zaposlenica Klinike za ženske bolesti i porode KB Merkur. Osigurajte svoj termin za pregled! MOB; 092/3597297 ili 099/2513130ili direktno putem naše WEB forme

GENERALNE COVID-19 UPUTE PACIJENTIMA

30/11/2020