Novosti

Na ovim ćemo stranicama nastojati upoznati Vas sa svim novostima vezanim uz svakodnevni rad i stručni razvoj zdravstvene djelatnosti našeg tima, sve u službi Vašeg zdravlja i dobrobiti.

AKTUALNO!! COVID-19 UPUTE PACIJENTIMA !!!

30/11/2020
Molimo Vas da na prethodno dogovoreni pregled dolazite sami s OBAVEZNOM maskom na licu prilikom dolaska. Osobe u pratnji do daljnjeg nećemo pustiti da uđu u prostor Poliklinike. Sukladno uputama nacionalog Stožera civilne zaštite RH, a u svezi s aktualnom epidemijom koronavirusa COVID-19 (SARS—CoV-2), upozoravamo sve naše pacijentice da odgode planiranje posjete, kao i prethodno … Continue reading AKTUALNO!! COVID-19 UPUTE PACIJENTIMA !!!
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close